Uncategorised

A może tak rok zakończyć egzotycznie...

  • Kategoria: Uncategorised
  • Opublikowano: niedziela, 28 sierpień 2022 13:09
  • Super User
  • Odsłony: 23

tree g7a29b6122 640Zdaje się, że do ostatniego dnia roku jeszcze daleko, lecz czas upływa tak błyskawicznie, że ani się obejrzymy jak minie. Dobrze jest rozważyć wcześniej, jak będziemy świętować ostatnią noc roku. Poza pożegnaniem roku może to być fantastyczna szansa do odwiedzenia ciekawego miejsca oraz doświadczenia odmiennej tradycji. Sylwester w ciepłych krajach to możliwość, aby w trakcie zimy zasmakować trochę ciepła oraz zaliczyć wyjazd życia. Gdzie warto się wybrać?

Czytaj więcej: A może tak rok zakończyć egzotycznie...

Atrakcje blisko domu na koniec wakacji

wroclaw g94327553e 640Ostatnie dni pory wakacyjnej to z reguły czas szykowania się do czekającego nas roku szkolnego. Dobrze jest jednak wykorzystać ten czas, by rozkoszować się końcowymi momentami ciepłych dni. Istnieje wiele opcji na ciekawe wykorzystanie z maluchem finiszu wakacji. Przekonaj się, gdzie warto się wybrać niedaleko domu!

Czytaj więcej: Atrakcje blisko domu na koniec wakacji

Z jakich powodów warto spróbować życia w Hiszpanii?

barcelona g973aae42b 1920Po pierwsze: słońce

Choć klimat się zmienia – a w naszym kraju mamy coraz wyższe temperatury rokrocznie, jednakowoż dni, podczas których jest realnie ciepło, ciągle jest nie tak dużo. Realnie to tylko 2 miesiące podczas których możemy radować się super letnią aurą. Zdecydowana część roku wypada w czasie zimowym albo deszczowym. Ale szczególnie dotkliwe są bardzo krótkie dni.

Czytaj więcej: Z jakich powodów warto spróbować życia w Hiszpanii?