Ceremonia ślubna i podróż nowożeńców w górach

love ga757fd668 640Ślub to jeden z wyjątkowych dni w życiu. Dlatego każda para pragnie, by był on wyjątkowy. Świetnym planem będzie na przykład ceremonia w górach. Piękna sceneria na długo zostanie w umysłach nowożeńców i obecnych z nimi w tym ważnym momencie gości.

Planowanie wesela

Planowanie ceremonii zaślubin w górach to z pewnością ogromne wyzwanie na polu logistycznym. W pierwszej kolejności gościom trzeba bowiem zarezerwować miejsce noclegowe. Ciekawą propozycją może być dajmy na to hotel w Zieleńcu, zajmujący się też organizowaniem przyjęć okolicznościowych. Decydując się na skorzystanie z usług takiego kompleksu hotelowego, narzeczeni będą mieć zapewnione kompleksowe wsparcie podczas planowania wesela.

Do tego trzeba także zorganizować przewóz własny oraz weselników, jak również zatrudnić makijażystkę albo w danej miejscowości, albo gotową podjąć się wyjazdu. Wysiłek wkładany w planowanie na pewno zostanie jednak zrekompensowany pięknymi momentami przeżytymi u boku bliskiej osoby. Wesele w górach to cudowne doświadczenie!

Więcej informacji o tym co ma do zaoferowania sala weselna w Zieleńcu: https://www.szarotka.eu/przyjecia_weselne

Wyjątkowy dzień

Ceremonia ślubna w górskiej miejscowości to niezapomniane przeżycie dla narzeczonych i świetna zabawa dla gości. Bukując hotel w Zieleńcu z basenem, zagwarantujemy im wyjątkowe rozrywki i możliwość wypoczynku. Przez to będą przez długi czas nosić w pamięci tę uroczystość. Nowożeńcy będą mogli zaś ślubować w malowniczej miejscowości w górach.

Ceny noclegu w górach Orlickich możesz zweryfikować, np. na stronie Hotel Resort Szarotka w Zieleńcu

W trakcie wesela goście będą mieli okazję spróbować tradycyjnych górskich dań i bawić się przy góralskich nutach. Z pewnością wystarczy im także czasu na zwiedzenie okolicy.

Wycieczka poślubna

nature g39b6d5a0c 640Po weselu pora na wycieczkę poślubną. Dla zwolenników dostępnych w górach atrakcji doskonałą propozycją będzie na przykład Zieleniec. Hotel przy stoku stanowi świetnym punktem startowym dla eskapad na szlaki i uprawiania innego typu czynnych sposobów wypoczynku.

Wieczory we dwoje mogą być spędzane w hotelowym SPA bądź udając się na smaczną kolację, jaką zaproponuje restauracja w Zieleńcu. Wycieczka poślubna do górskiej miejscowości na pewno będzie dobrą decyzją, a plusem jest w tym przypadku fakt, że pomysł taki wcielić w życie można w każdym sezonie.