Aranżacja przestrzeni przy obiektach hotelowych

hotel 7885138 640Przedstawiciele branży hotelowej ciągle muszą poszukiwać nowoczesnych rozwiązań, aby pozyskać klientów. Nie wszyscy zdają sobie sprawę, jak duże znaczenie ma aranżacja przestrzeni wokół obiektu. Na aspekt ten zwraca uwagę większość gości, oczekując czegoś ciekawego. Jak można to uzyskać?

Estetyka przestrzeni wokół obiektu

Komfortowo urządzone pokoje w obiekcie hotelowym są jedną z wielu kwestii, o jakie należy zadbać. Nie mniej ważna jest też przestrzeń wokół budynku oraz jej aranżacja. Rozwiązania takie jak roleta rzymska pozioma na taras, zapewnią gościom wygodę podczas odpoczynku oraz ładny efekt wizualny. Ogród w hotelu można zaaranżować na wiele sposobów. W letnie wieczory pięknie będą prezentować się na przykład pergole elektryczne, będące jednocześnie świetnym miejscem na relaks. Zadbane rabatki z kwiatami i zieleń wokół obiektu również wpłyną pozytywnie na efekt wizualny.

Funkcjonalność

Goście dużą wagę przywiązują również do funkcjonalności przestrzeni hotelowej. Powinna być tak zorganizowana, aby zapewnić im komfortowy wypoczynek. Latem szczególną wagę przykłada się do ochrony przed światłem, którą zapewnią na przykład screeny RENSON. W ogrodzie można zaś zamontować hamaki oraz rozstawić leżaki. Goście będą mogli się na nich zrelaksować w upalne popołudnia. Dobrym pomysłem jest też zapewniająca cień altanka, którą wieczorami można wykorzystać na przykład do wspólnego grillowania.

Nowoczesne rozwiązania

room 4768551 640Przestrzeń wokół obiektu hotelowego powinna estetycznie się prezentować, a jednocześnie być funkcjonalna. Obie te cechy łączą w sobie na przykład pergole RENSON. Stanowią one stylową ozdobę, a jednocześnie zapewniają gościom wygodne miejsce na odpoczynek. Screeny zewnętrzne doskonale chronią natomiast przed nadmiernym nagrzewaniem się pomieszczeń. Ich wzór i kolor można dopasować do wystroju hotelu.

Dostępnych rozwiązań jest oczywiście znacznie więcej. Właściciele obiektów powinni wybierać te najlepiej dopasowane do charakteru swojej działalności oraz warunków panujących na terenie obiektu.